Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
111,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg