Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/vnt.
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Termokapsulės su perforacija, juodos, Ø31 mm, 100 vnt.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg