Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Besisukanti skalūno patera fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/vnt.
2 svirčių metalinis kamščiavimo aparatas d. 22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/vnt.
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
2,78 €
0,56 EUR/vnt.
Stiklainis TO 300ml su spauda - vaisių miksas ir dangteliu fi66/4 - 3 vnt.
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg