Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Rauginimo statinė „Kiszonka“ 10 l – balta, su rankenomis
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 EUR/vnt.
Vidaus bimetalinis termometras su higrometru (nuo -20 iki +50 °C), baltas
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Vidaus bimetalinis termometras su higrometru (nuo -20 iki +50 °C), mėlynas
Patalpų bimetalinis termometras su higrometru (-20 iki +50 °C) mix
Kambario termometras su balta skale (nuo -30 °C iki +50 °C) 20 cm
3,00 €
3,00 EUR/vnt.
Patalpų termometras su sustiprinta kapiliarinio vamzdelio apsauga (nuo -30 °C iki +50 °C) 20 cm
2,44 €
2,44 EUR/vnt.