Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
21,95 €
12,91 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Aludarystės rinkinys Coopers Mexican Cerveza
20,24 €
11,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
30 l fermentacijos indas su dangčiu ir kraneliu DE
12,92 €
12,92 EUR/vnt.