Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Granitinė virtuvinė grūstuvė su grūstuvu
12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
21,95 €
12,91 EUR/kg
Marmurinė virtuvinė grūstuvė, juoda, Ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/vnt.
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Twist-off stiklainis, „grubasek“ 580 ml su bordo spalvos dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.