Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm – 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.
Atsarginiai antgaliai Browin dešrų kimštuvams, 4 vnt.
5,00 €
1,25 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
32,12 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg