Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Orkaitės termometras (+50...+300 °C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla - nešiojama
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 12,3 cm
4,22 €
4,22 EUR/vnt.
Akmens masė - puodas taukams, pailgas su dangčiu 0,75 l
18,29 €
18,29 EUR/vnt.
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Termometras griliui ir BBQ, nuo 50 iki +500 °C, bimetalinis, 5,3 cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0°C iki +100°C) 12,5 cm
5,19 € 4,22 €
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Apvalus picos akmuo, pagamintas iš kordierito, skersmuo 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 17,5 cm
4,39 €
4,39 EUR/vnt.