Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Ketaus puodas kepimui orkaitėje, 5,5 l
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Orkaitės termometras (nuo 50°C iki +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/vnt.
Balti medvilniniai mėsininko siūlai (240 °C), 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g