Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Demižonas vynui 54 L plastikiniame krepšyje
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Demižonas 25 L plastikiniame krepšyje
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/vnt.
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Fermentacijos indas 30 L su dangčiu ir čiaupu
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Dama 5 l su kamščiu, horizontaliu fermentacijos vamzdeliu ir užsukamu dangteliu
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Stiklainis TO 106 ml Amfora su juodu užsukamu dangteliu fi 53 - 8 vnt.
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/vnt.