Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg