Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m