Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Žarnelė vyno nupylimui
3,41 €
1,71 EUR/m
Rinkinys vyno ir alaus perpylimui su atbuliniu vožtuvu
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Žarnelė vyno perpylimui su pompa
Rinkinys vyno nupylimui su laikikliu ir spaustuku
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.