Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Stiklainis TO 425 ml su užrašu „Naminis skanėstas” ir juodu dangteliu fi 82 - 3 vnt.
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Klar-zyme - skaidriklis
2,44 €
244,00 EUR/l
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/vnt.
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Sūrio formelė „Širdelė“ iki 100 g
0,56 €
0,56 EUR/vnt.