Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralūs avių žarnų apvalkalai - kalibras 18/20 mm, 15 m
4,73 €
0,32 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Natūralios kiaulinės žarnos 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Natūralios avių žarnos, kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Kiaulių žarnos ant juostelių 28/30 mm, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Kiaulių žarnų apvalkalai 28/30 mm ir avių žarnų apvalkalai 18/20 mm – rinkinys
11,83 €