Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Nedūžtantis sacharometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35 °Blg
3,95 €
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
Nedūžtantis alkoholometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20–98 %
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
85,25 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg