Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stiklinis indas 350 ml su užsukamu dangteliu, skirtu pakabinimui
1,39 €
1,39 EUR/vnt.
Stiklinis 545 ml indas su pakabinimui skirtu užsukamu dangteliu
1,95 €
1,95 EUR/vnt.
Stiklinis indas 235 ml su kabinimui skirtu užsukamu dangteliu
1,10 €
1,10 EUR/vnt.
Dangtelis fi 43/4 juodas - 10 vnt
1,34 €
0,13 EUR/vnt.
Stiklainiai 212 ml fi66/4 su juodais dangteliais, 6 vnt.
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/vnt.
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
1,53 €
0,05 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
11,58 EUR/kg
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg