Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Dangtelis fi 66/4 juodas Folk - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 EUR/vnt.
Dangtelis fi 66 grybai 2 - 10 vnt.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/vnt.
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg