Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
1,53 €
0,05 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g