Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bendrojo rūgštingumo matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
3 viename dirvožemio testeris - pH, drėgmė, saulės apšvietimas
7,63 €
7,63 EUR/vnt.
Dirvožemio pH matuoklis
5,70 €
5,70 EUR/vnt.
Dirvožemio testeris 2 viename – pH, dirvos drėgmė
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Profesionalus paketas - misa
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Elektroninis substrato testeris 4 viename
13,90 €
13,90 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Pagrindinis paketas - vynas
26,83 €
26,83 EUR/vnt.
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.
Maistinės paskirties citrinų rūgštis, 1 kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg