Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Rūkymo kabliai – S, su 45° nuožulniais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
2,78 €
0,56 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
69,50 EUR/l
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.