Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bioogród sodo atraminės lazdelės – plieninės, dengtos, 1,5 m, fi 11 mm, 10 vnt.
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/vnt.
Sodo atraminės lazdelės Bioogród – plieninės, dengtos, 1,2 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Natūralus cilindrinis kamštis d.22x38 – 100 vnt., aglomeruotas
13,41 €
0,13 EUR/vnt.
Kamštienos kamštis 21/16 mm, 50 vnt.
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/vnt.
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.