Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Prispaudimo akmuo statinėms, akmens masės, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Medvilniniai mėsininko siūlai, balti (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Injekcinis švirkštas 30ml + 3 adatos + valymo šepetėlis
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi100 agurkai, mišinys - 10 vnt.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/vnt.
Twist-off dangtelis fi82/6, smėlio spalvos languotas, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
TO dangteliai stiklainių fi 63/4, juodi, 10 vnt.
1,70 € 1,53 €
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml