Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 30 vnt.
29,75 €
0,99 EUR/vnt.
Termometras rūkyklai ir BBQ (0°C iki +250°C) 5,7 cm
6,85 €
6,85 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 17,5 cm
4,39 €
4,39 EUR/vnt.
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg