Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Apvali sūrio forma Ø 10 x 5,5 cm, skirta 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/vnt.
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Elektrinė rūkykla dragON su mobiliu pagrindu
649,76 €
649,76 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l