Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
Tiesių sienelių stiklainis 235 ml (fi82) su juodu dangteliu, 6 vnt.
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/vnt.
Stiklainis 250 ml Ø 66/4 juodas dangtelis - 6 vnt.
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/vnt.