Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Apelsinas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.