Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Silikoninė žarnelė fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Sūrininko audeklas, tetros - 40x40 cm, 2 vnt.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/vnt.
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
Žarnelė gariniam sulčiaspaudžiui
1,95 €
1,95 EUR/vnt.
Pektoenzym
195,00 EUR/l
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.