Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Prispaudimo sietelis – konservams, rauginiams ir marinatams – stiklainių fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/vnt.
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas - nerūdijantis plienas, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
Žarnelė gariniam sulčiaspaudžiui
1,95 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Pagrindinis paketas - misas, sultys
10,97 €
10,97 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 8 l
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/vnt.