Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kamštienos kamštis 23/18 mm, 20 vnt.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/vnt.
Kamštinis kamštis 23/18 mm 10 vnt.
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/vnt.
Kamštis iš kamštienos 23/18 mm 100 vnt.
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/vnt.
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Mielės Restart – 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg