Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Filtravimo maišas rėminiam presui 12 l 60 g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/vnt.
Užpiltinių filtravimo maišas su sustiprintu dugnu
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Baltas plastikinis piltuvas Ø 25 cm
4,95 €
4,95 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti