Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Real Ale
18,53 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Kiaulių žarnos ant juostelių 28/30 mm, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
Aludarystės rinkinys Coopers Mexican Cerveza
20,24 €
11,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale