Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Daugiafunkcis stiklainis su kraneliu 3 l
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vyno matuoklis (cukromatis) - cukraus koncentracijos matavimas
6,19 €
6,19 EUR/vnt.
Butelis užpiltinėms, kišeninės gertuvės tipo, 100 ml, 10 vnt.
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamščiu
6,44 €
6,44 EUR/vnt.
Klubowa butelis 500 ml su auksiniu užsukamu dangteliu, rinkinys 6 vnt.
5,41 €
0,90 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l