Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumavimo aparatui, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m