Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Buko rūkymo/grilinimo drožlės, 450 g, kl.10
2,34 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kabliai žuvims rūkyti - dvigubi - 5 vnt.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su termometru
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Žuvų rūkymo kabliai - trigubi, 5 vnt.
6,68 €
1,34 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Universalus rinkinys – balkono rūkykla
60,72 € 42,44 €
42,44 EUR/vnt.
Grotelės elektrinei rūkyklai dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/vnt.
Grotelės elektrinei rūkyklai dragON 330275