Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
Sūrio formelė „Širdelė“ iki 100 g
0,56 €
0,56 EUR/vnt.
Šokoladinio skonio esencija 100 ml, skirta 10 L
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/vnt.