Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
79,75 EUR/l
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 EUR/vnt.
Brandaxa graikiško brendžio skonio esencija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml