Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
dragON rinkinys rūkyklai - IQ moduliai su Wi-Fi ir dūmų generatorius JET 2 LONG su pelenų stalčiumi
434,14 €
434,14 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
Virtuvinis termometras (0°C iki +300°C) 17,5 cm
4,66 €
4,66 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg