Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Aglomeruotas, cilindrinis kamštis d.24x38 mm (100 vnt.)
13,90 €
0,14 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės (70% alksnis + 30% bukas), 2 klasė, 450 g × 5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
WECK STIKLAINIŲ SANDARINIMO ŽIEDAI Ø110 MM - 20 VNT.
4,85 €
0,24 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Pakėlėjas/žarsteklis ketaus puodo arba katilo dangčiui
7,68 € 5,05 €
5,05 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Elektrinis oro siurbliukas dragON Air
11,28 € 10,76 €
10,76 EUR/vnt.