Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros varškei
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumavimo aparatui, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
Bakterinės kultūros jogurtui
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m