Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vyno gamybos rinkinys 15 l su stikliniu balionu
49,27 €
49,27 EUR/vnt.
Enovini® OK WHITE - rūgštingumą mažinančios vyno mielės 7 g
1,39 €
198,57 EUR/kg