Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
8,07 €
4,04 EUR/vnt.
Džiovintos kiaulinės žarnos, kalibras 65 mm, 30 cm – 4 vnt.
2,02 EUR/vnt.
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Džiovinta pektinazė
1,78 €
296,67 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Stiklainis TO 2 L, fi 82/6 su spalvotu užsukamu dangteliu + žnyplės
3,97 € 3,07 €
3,07 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g