Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Dangtelis fi 53/4 juodas - 10 vnt
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg