Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis druskos areometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Nesudužtantis sūromatis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: 0–300 g druskos/L
4,72 € 3,95 €
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Twist-off stiklainis, „grubasek“ 580 ml su bordo spalvos dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis, grubasek 580 ml su auksiniu dangteliu fi82/6, 6 vnt.
Dangtelis fi 100 bordo - 10 vnt.
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/vnt.
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Užsukamas dangtelis fi 100, juodas - 10 vnt.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/vnt.
Užsukami dangteliai fi 100, auksiniai - 10 vnt.
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/vnt.