Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m