Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Sūrio formelė „Širdelė“ iki 100 g
0,56 €
0,56 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø15 x 7 cm, iki 1200 g
6,65 € 3,95 €
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Fermentacinis indas 30 l su spauda ir 2 fermentacijos vamzdeliais
10,44 €
10,44 EUR/vnt.