Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stūmoklio tarpinė vertikaliems dešrų kimštuvams 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas, 7 l
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas 3 l
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/vnt.
Silikoninis stūmoklis vertikaliam 2,5kg dešrų kimštuviui
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Kiaulių žarnų apvalkalai 28/30 mm ir avių žarnų apvalkalai 18/20 mm – rinkinys
11,83 €
0,30 EUR/m
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Nitritinė druska - sūrymas paprastajai dešrai
1,19 €
18,31 EUR/kg
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m