Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Universalus grūdų malūnėlis, stalinis smulkintuvas – 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Elektrinis kaitinimo elementas distiliavimo aparatams 1,3+2KW
79,02 € 38,53 €
38,53 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Gliukoamilazė
3,34 €
835,00 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg