Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla – ŠEIMYNINĖ
77,80 €
77,80 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla su termometru
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Vabzdžių naikinimo lempa Manhattan UVA 6 W, juoda
17,56 €
17,56 EUR/vnt.
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
5,20 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, vyšnia, 450 g, 8 klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, obelis, 450 g, kl. 8
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg