Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® WS, 7 g
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 8 l
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 5 l
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.